NAGRAĐENI UČENICI U CELJU: Škola skijanja i nezaboravne uspomene

Grad Slavonski Brod prijateljski je grad sa slovenskim gradom Celjem. U suradnji s njima svake godine daroviti učenici Slavonskoga Broda tijekom zime putuju u Celje, a k nama mladi Slovenci dolaze tijekom manifestacije U svijetu bajki Ivane Brlić-Mažuranić.

Ove godine boravak u Celju je bio u  predzadnjem tjednu siječnja (od 22.1. do 26.1.). Iz naše škole smo išli Noa Rakić i ja uz ostalih šesnaest učenika iz drugih osnovnih škola našega grada. U Celju smo imali organiziranu školu skijanja, obilazili smo grad Celje te se upoznavali s njegovom kulturom i poviješću. Provodili smo vrijeme zajedno s drugim osmašima  i stvarali nezaboravne uspomene.  

Noi i meni je to bilo jedno ljepših iskustava i zaista smo zahvalni našoj školi što smo upravo nas dvoje izabrani za putovanje.  

                                                                                                                           Tekst: Nera Filković, 8. c

Fotografije: Nera Filković te nastavnici voditelji Mirna Mikić i Robert Smuda 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *